Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Tarpmokyklinės kalėdinės krepšinio varžybos

Gruodžio penktą dieną Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko draugiškos tarpmokyklinės kalėdinės krepšinio varžybos. Tai tik vienas iš kalėdinių sporto renginių, šiemet organizuojamų Šventosios mokykloje. Šį kartą savo jėgas krepšinio aikštelėje išbandė 7-8 klasių vaikinų komandos iš Palangos ,,Baltijos” ir Šventosios pagrindinių mokyklų.

Energingai nusiteikusios komandos nuo pat pirmųjų varžybų minučių atkakliai kovojo, įrodinėdamos savo pranašumą. Įpusėjus pirmajam kėliniui, rezultatas buvo apylygis, tačiau geresniu taiklumu pasižymėjo svečiai iš Palangos ir vienu tašku įsiveržė į priekį rezultatu 13:14. Antrojo kėlinio metu sirgalių šūksnių palaikomi Šventosios pagrindinės mokyklos sportininkai pademonstravo daugiau kovingumo puolime ir užbaigė kėlinį rezultatu 33:30.

Rungtynių tęsinys buvo įtemptas ir nelengvas abiejų komandų krepšininkams. Nors charakterį pademonstravo ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos krepšinio komanda, tačiau daugiau tritaškių metimų trečiajame kėlinyje pataikė šeimininkai ir į savo pusę persvėrė fortūnos svarstykles rezultatu 49:44. Paskutiniame ketvirtyje krepšininkai stojo į lemiamą kovą. Šventosios mokyklos auklėtiniai puikiai pataikė metimus iš baudos aikštelės ir iškovojo taip lauktą pergalę rezultatu 68:61.

Ilgosios varžybų pertraukos metu buvo surengtas „snaiperio“ konkursas. Svečių komandai atstovavo Gytis Nenartėnas ir Jonas Balsys, Šventosios komandai – Tomas Kulvietis ir Eimantas Šauklys. Per minutę daugiausiai tritaškių metimų pataikė ir konkurse nugalėjo Tomas Kulvietis, kurio pergale pasidžiaugė ne tik varžybas stebėję žiūrovai, bet ir „Eglija“ šokių kolektyvo merginos, atlikdamos nuotaikingus šokius varžybų aikštelėje.

Varžybas tradiciškai vainikavo apdovanojimai. Sidabro medaliai buvo įteikti Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos komandai, kurioje žaidė šie krepšininkai: Mykolas Daukšas, Augustas Baužys, Jonas Prapiestis, Kajus Steponkus, Eimantas Poškevičius, Augustas Stonkus, Julius Maksimovas, Ignas Kinčius ir Domantas Pečiulis. Aukso spalvos medaliais pasipuošė Šventosios pagrindinės mokyklos krepšininkai: Tomas Kulvietis, Eimantas Šauklys, Lukas Kikilas, Mantas Kairys, Domantas Barkauskas, Domantas Žvinklis, Oskaras Uždavinys ir Kasparas Jucys.

Kartu su nugalėtojais pergale džiaugėsi ir varžybų iniciatorė Eglė Venslauskienė, tardama nuoširdų „AČIŪ“ visiems renginio dalyviams bei ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojui Eimantui Poškui, puikiai teisėjavusiam šiose varžybose. Įsiamžinę bendroje nuotraukoje, mokiniai dalinosi varžybų įspūdžiais ir patirtimi. Krepšinio žaidėjai atsisveikino, draugiškai paspausdami vienas kitam rankas bei nekantriai laukdami kitų susitikimų krepšinio aikštelėje.