Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokytis 1 – 9 klasėse!

 

Mokinių priėmimo mokytis į Šventosios pagrindinę mokyklą prašymų formas galite rasti čia.

Prašymą ir gimimo liudijimo kopiją siųskite el. paštu info@sventosiospm.lt

Moksleiviai pramogavo Anykščiuose

Birželio 20 d., atsisveikinę su mokykliniais vadovėliais ir sąsiuviniais, 5–8 kl. mokiniai išvyko į Anykščius. Pažintį su Anykščiais moksleiviai pradėjo dar kelyje - važiuojant autobusu, gidė vaikams papasakojo, nuo ko kilęs Anykščių miesto pavadinimas, aprodė pakeliui esančias bažnyčias, kitus išskirtinius šio krašto objektus. Atvykę į Anykščius,  moksleiviai pirmiausia aplankė ,,Laimės žiburį“ - Jono Biliūno kapą ir paminklą. Tai buvo puiki mankšta po ilgos kelionės autobusu – moksleiviams teko įveikti ne vieną dešimtį laiptų pakopų, kol pasiekė ,,Laimės žiburį“, o kaip nepasieksi, jei gidė pašnabždėjo, jog užpilus ant Liudiškių kalvos visų sugalvoti norai išsipildys.

Tarptautinė mokinių konferencija „Kurortų pėdsakais“

Birželio 17 d. Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos iniciatyva Palangos kurorto muziejuje vyko tarptautinė 5–8 kl. moksleivių konferencija ,,Kurortų pėdsakais“. Konferencijoje, skirtoje skatinti aktyvų mokinių domėjimąsi kurortinių miestų istorija, etnine kultūra, paveldu ir tradicijomis, moksleiviai pristatė dešimt įvairiausių pranešimų apie Lietuvos kurortinius miestus - Palangą, Šventąją, Nidą, Juodkrantę, Druskininkus - ir net apie kaimyninės Latvijos kurortinį miestą - Liepoją.

Suskambėjo dainos ir šokiai Klaipėdoje!

Birželio 9 d. mūsų mokyklos jaunieji dainininkai dalyvavo Vakarų Lietuvos dainų šventėje, kuri pagal dalyvių skaičių yra antroje vietoje po Vilniuje vykstančios visos Lietuvos Dainų šventės.

Paroda „Pasirinkimų labirintuose. Dailės idėjų sąsajos karjeros kontekste“

Kviečiame aplankyti Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos moksleivių darbų parodą Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Parodą „PASIRINKIMŲ LABIRINTUOSE. Dailės idėjų sąsajos karjeros kontekste“ galima pamatyti iki birželio 28 d. Parodos organizatorės: dailės ir technologijų vyresnioji mokytoja Daiva Šimkevičienė bei karjeros specialistė Jolanta Liutikienė.

Šventosios mokiniai dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Istorija kurorte“

Birželio 6 d. Šventosios mokinių grupė (6–8 kl.), lydima teatro mokytojos R. Radzevičienės ir lietuvių kalbos mokytojos A. Viskontės,  dalyvavo respublikinėje 5–8, I–II gimnazijos klasių mokinių konferencijoje ,,Istorija kurorte“, kuri vyko Neringos gimnazijoje, Nidoje. Konferencijoje moksleiviai pristatė istorinę literatūrinę kompoziciją „Mes – iš Šventosios“, klausėsi ir kitų moksleivių iš Birštono, Klaipėdos, Nidos pranešimų, taip sužinodami daug įdomios informacijos apie kitus kurortinius Lietuvos miestus bei jų istoriją. Ruošdamiesi konferencijai, moksleiviai turėjo galimybę labiau pažinti savo kraštą, plėtoti žinias apie Šventosios kurorto istorinį palikimą, kultūros paminklus, įžymius veikėjus.

Draugiškos krepšinio varžybos Kaunas - Šventoji

Birželio 7 dieną, mokslo metų pabaigoje, Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko draugiškos tarpmokyklinės krepšinio varžybos. Šventosios pagrindinės mokyklos krepšinio rinktinė komanda  antrą kartą išbandė savo jėgas, stodama į kovą krepšinio aikštelėje su Kauno Veršvų gimnazijos krepšininkais. Varžybų pradžioje abiejų komandų sportininkus pasveikino mokyklos direktorė Valda Šarkienė ir fizinio ugdymo mokytoja, renginio organizatorė Eglė Venslauskienė akcentuodama, kaip svarbu populiarinti krepšinį mūsų mokyklose, miestuose ir mūsų širdyse. Krepšininkai, draugiškai paspaudę vieni kitiems rankas, pradėjo rungtynes.

Netradicinė gyvenimo įgūdžių pamoka Šventosios uosto prieplaukoje

Birželio 6 d. vyko netradicinė gyvenimo įgūdžių  pamoka „Saugus elgesys vasarą prie vandens telkinių“ 5–8 kl. mokiniams. Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės tarnybos pareigūnai suorganizavo mokymus ir praktines užduotis moksleiviams Šventosios uosto prieplaukoje. Mokiniai turėjo galimybę praktiškai pasitikrinti žinias ir išbandyti savo jėgas gelbėjimo rato metimo rungtynėse, susipažinti su nauja gelbėjimo įranga, prisiminti pagrindines saugaus elgesio prie vandens taisykles. Diskusijos metu moksleiviai kartu su pareigūnais išsiaiškino, kaip reikia saugiai elgtis, jei žmogus skęsta, diskutavo apie tai, kad mokėjimas plaukti negarantuoja saugaus maudymosi.

Puslapiai