Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Profesinio orientavimo diena Palangoje

Balandžio 26 d. 9-10 klasių mokiniai turėjo išskirtinę galimybę pasisvečiuoti Palangos policijos komisariato ir Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Atvirų durų dienose.

Tądien moksleiviai susipažino su iššūkių kupina policijos pareigūno profesija, Kriminalinės ir Viešosios policijos veikla, tarnybinėmis transporto priemonėmis, ginkluote. Renginio metu mokiniai stebėjo kinologo su tarnybiniu šunimi pasirodymą. Palangos bendruomenės pareigūnė suorganizavo ir ekskursiją po policijos bendrąsias erdves, pakvietė mokinius tapti policijos pareigūnais, ateiti ir „pasimatuoti“ policininko profesiją praleidžiant dieną su pareigūnais. Dėl šios galimybės mokiniai turi kreiptis į Palangos miesto bendruomenės pareigūnes - Jurgitą ir Pauliną.

Mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai Palangos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje susipažino su ugniagesio profesija, mokymosi galimybėmis ir gaisrinės saugos studijų programa Ugniagesių gelbėtojų mokykloje bei Vilniaus Gedimino technikos universitete. Mokiniams buvo pristatytos naujausios tarnybinės transporto priemonės. Pareigūnai nuoširdžiai dalinosi savo profesine patirtimi, tad tariame nuoširdų ačiū ir linkime sėkmės profesinėje veikloje!