Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Draugiškos krepšinio varžybos

Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai žaidė draugiškas krepšinio rungtynes su Vidmantų gimnazijos auklėtiniais. Šventojiškių komandą sudarė pirmokai Rokas Remeikis, Kristupas Švedkauskas, antrokas Dominykas Leščauskas, trečiokas Mantas Kulvietis, ketvirtokai Žygimantas Budrikas, Lukas Jarulis, penktokai Armandas Šikšnius ir Mantas Litvinas. Vidmantiškių  komandą sudarė šeši penktokai ir du ketvirtokai.

Pergalė pirmajame kėlinyje (17:5) labai pradžiugino Šventosios mokinius: komandos žaidėjams, išskyrus Mantą Litviną, tai buvo pirmosios rungtynės gyvenime. Antrą kėlinį 15:9 pavyko laimėti vidmantiškiams, trečias kėlinukas baigėsi lygiosiomis (16:16), o ketvirtasis (5:6) nulėmė Šventosios pergalę.

Rungtynes Šventosios mažųjų krepšininkų komanda laimėjo 57:40 rezultatu. Malonu, kad pirmuosius gyvenime taškus pelnė pirmokas Rokas Remeikis. Ketvirtokas Lukas Jarulis surinko 12, o penktokas Mantas Litvinas -  net 19 taškų.

Kitos rungtynės su vidmantiškiais vyks Šventojoje.