Su Mokytojų diena

         Kasmet spalio 5-ąją visame pasaulyje švenčiama Mokytojų diena. Tą dieną ir mūsų mokykloje nuo pat ankstyvo ryto skambėjo šventinė muzika, klasėse tvyrojo puiki nuotaika - mokiniai gėlėmis, šiltais žodžiais sveikino pedagogus. Mokytojų kambaryje laukė ne viena maloni staigmena  - gardžiu tortu vaišino Mokinių taryba, o šventinis sveikinimas ir šakotis - tradicinis Palangos miesto mero Š. Vaitkaus pagarbos mokytojams ženklas.

 

  

Šventosios mokiniai žygiais ir šypsenomis sveikina Palangą grąžinimo Lietuvai 100-mečio proga

         Rugsėjo 10 d. Šventosios mokykla visai ištuštėjo, tačiau tikrai ne dėl karantino ar pandemijos -  moksleiviai dienai paliko savo mokyklinius suolus, vadovėlius ir kartu su mokytojais, klasių vadovais nuotaikingai išsiruošė į pamažu rudenėjančią gamtą bei saule nutviekstą pajūrį.

Sveikatos patikros pažymos

Primename, kad iki rugsėjo 15 d. mokiniai į mokyklą turės pristatyti pažymą apie savo sveikatos būklę (forma Nr. 027-1/a). Ja pasirūpinti galite jau dabar, kreipdamiesi į savo šeimos gydytoją. Reikia žinoti, kad dantų būklę turi įvertinti ir gydytojas odontologas. 

Neatidėliokite vizitų pas gydytojus vasaros pabaigai. Pasirūpinkite profilaktine sveikatos patikra iš anksto, kad paskutinėmis atostogų dienomis galėtumėte mėgautis be rūpesčių.

Mokyklos administracija

Uniformos

Dėl naujų mokyklinių uniformų prašome kreiptis:

Parduotuvė „UNIFORMOS“

Rumpiškės g. 2,

Klaipėda

 

Parduotuvės darbo laikas:

10.00 – 18.00 val. (I-V)

10.00 – 16.00 val. (VI)

Sekmadienį – nedirba.

 

www.uniformos.lt

Tel. 8 46 311970

Mob. tel. 8 650 93894

el. p. klaipeda@uniformos.lt

Dešimtokai atsisveikino su mokykla

     Birželio 22 d. nuaidėjo paskutinis skambutis mūsų dešimtokams. 70 – toji laida atsisveikino su mokykla. Šiais metais dešimtą klasę baigė12 mokinių. Jiems iškilmingai įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Kažkam tai tik tarpinė stotelė ilgame mokymosi kelyje, o kažkam – ilgesnė pertrauka apmąstymams, kuriuo keliu sukti...

         Pandemija pakoregavo ne tik ugdymo procesą, bet ir mūsų bendruomenės tradicijas. Jau antrus metus neteko mokiniams organizuoti ir švęsti šimtadienio. Pasikeitė ir paskutinio skambučio, paskutinės pamokos paminėjimai. Senas tradicijas keičia naujos, kuriamos čia ir dabar.

Penktokų išvyka

         Birželio 21 d. penktos klasės mokiniai išsiruošė į pirmąją šiais mokslo metais savo klasės išvyką. Vieni kitų pasiilgę, puikiai nusiteikę patraukėme į Palangos iliuzijų namą „Eureka”. Svetingai sutikti darbuotojų buvome palydėti į laboratoriją, kurioje pamatėme įspūdingų eksperimentų, pasidalinome turimomis žiniomis apie ugnį ir orą. Po edukacijos tyrinėjome iliuzijų namo eksponatus, drąsiai juos išbandėme. Veidrodžių labirinte ieškojome išėjimo, padėjome vienas kitam nepaklysti. Pramogavome, dalyvavome, viską įsiamžinome nuotraukose ir džiaugėmės galėdami pabūti drauge.

Sveikiname

 

  9 kl. mokinį Titą Paulauską 

vertimų konkurse rusų kalba "Tavo žvilgsnis"  tapus laureatu.

  Mokytoja G. Juozapaitienė

 

 

Baigėme pradinę

         Dvi paskutiniąsias mokslo metų pabaigos savaites ketvirtokai praleido ypatingai. Pagal susitarimą kiekvieną savaitės dieną skyrėme atskiriems mokomiesiems dalykams, tad vykdėme grupinius darbus, projektus, eksperimentavome.

Puslapiai