Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Europos jaunimo renginys

Birželio 5 – 11 dienomis turėjau galimybę sudalyvauti Erasmus + projekte, kurio metu kartu su 14 jaunų žmonių iš Klaipėdos apskrities ir dviem vadovėmis aplankėme Strasbūrą, kur vyko Europos jaunimo renginys. Kelionės tikslas - skatinti jaunimą vis daugiau prisidėti prie organizacinių, socialinių - pilietinių ir politinių veiklų, kurti bendradarbiavimo tinklus tarp Klaipėdos regiono jaunimo. Projekto metu aplankėme Europos Parlamentą, Europos jaunimo centrą ir sudalyvavome EYE (angl.: European Youth Event) renginyje. Visuose aplankytuose taškuose  aiškinomės, kaip svarbu jaunimui įsitraukti į įvairias veiklas, aptarėme iššūkius ir problemas, su kuriomis susiduria jaunimas šiuo metu, susipažinome su kitų valstybių žmonėmis. Be to, galėjome iš arti pamatyti nuostabųjį Strasbūrą ir jo pažibą - Notre Dam katedrą, šalia kurios ir gyvenome. Senamiesčio vaizdai mus džiugino visos kelionės metu. 

Šios kelionės metu įgijau daug žinių apie jaunimo veiklas, kurios mane įkvėpė toliau prisidėti prie jaunimo organizacijų bei praplėčiau akiratį. Todėl labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti šiame projekte. 

Faustina Eglynaitė