Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Išvyka į Vilnių

Įsibėgėjus pavasariui, balandžio 18 d. Šventosios pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokiniai aplankė Vilnių. Išvyka buvo ne tik puiki pramoga, bet ir naudinga pažintinė kelionė sostinėje. Mokiniai stebėjo M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmą „Angelų takais“ ir turėjo unikalią galimybę susipažinti su lietuvių genijumi vadinamo M. K. Čiurlionio kūryba. Moksleiviai VR akinių pagalba atsidūrė menininko sukurtame magiškame pasaulyje ir, skambant paties kompozitoriaus muzikai, susipažino net su 60-ia žymaus dailininko paveikslų.

Kelionę mokiniai pratęsė Vilniaus Katedros aikštėje, kur galėjo iš arti pažinti istorinius objektus: Vilniaus Katedrą, Gedimino pilį, Varpinės bokštą, Karaliaus Mindaugo paminklą. Taip pat ekskursijos dalyviai grožėjosi puikiais gotikos, renesanso, baroko ir klasicizmo stiliaus pastatais Vilniaus senamiestyje. Ekskursijos metu mokiniai aplankė ir Vilniaus televizijos bokštą, kur ne tik susipažino su televizijos bokšto statybos istorija, bet ir su 1991 metų tragiškais sausio 13-osios nakties įvykiais. Žinoma, mokiniai galėjo pasimėgauti ir išskirtiniu vaizdu bei skoniu 165 metrų aukštyje įsikūrusiame  restorane ,,Paukščių takas“.

Ši kelionė mokiniams buvo ypač naudinga ir įdomi. Mokiniai liko sužavėti ne tik virtualios realybės akinių galimybėmis, bet ir įspūdingais vaizdais, atsiveriančiais nuo Vilniaus televizijos bokšto, nuostabia senamiesčio architektūra. Ekskursijoje dalyvavę mokyklos ugdytiniai dar ilgai dalinosi įspūdžiais, kuriuos patyrė Lietuvos sostinėje.