Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Ketvirtokų išvyka į Klaipėdos laikrodžių muziejų

Kovo 27 d. su klase aplankėme Klaipėdos laikrodžių muziejų. Šiai dienai buvo suorganizuotos dvi edukacijos. Pirmosios edukacijos metu buvome suskirstyti į grupes ir kartu su edukacijos vadove tyrinėjome žvaigždynus, domėjomės su jais susijusiomis legendomis. Vėliau kūrėme savo zodiako ženklus, aiškinomės jų reikšmes. Sužinojome, kokios charakterio savybės būdingos mūsų zodiako ženklui.
Antrosios edukacijos metu susipažinome su Saulės sistema, daugiau sužinojome apie  planetas ir kitus dangaus kūnus. Užsirašėme trumpą informaciją apie kiekvieną planetą, ją nuspalvinome, išsikirpome. Taip kiekvienas pasidarėme po Saulės sistemos planetų modeliuką. Tikimės vieną dieną apsilankyti astronomijos observatorijoje ir pažiūrėti, kaip atrodo žvaigždės pro teleskopą.
Edukacijos – puikus mokymosi ir pasaulio pažinimo būdas. Tokių išvykų metu galime įdomiai ir turiningai praleisti laiką, pasisemti naujų žinių. Todėl ir šį kartą grįžome kupini gerų emocijų.
 
                                                                       4 klasės mokinės
Eva Mažonaitė, Gabija Japertaitė