Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Fizinio ugdymo pamokos kartu su profesionaliais krepšininkais

Palangos Šventosios pagrindinė mokykla didžiuojasi buvusiais ugdytiniais, kurie gali pasigirti savo pasiekimais ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Renaldas Seibutis – kaskart itin laukiamas svečias mūsų mokykloje. Džiaugiamės ir šiais mokslo metais turėję išskirtinę galimybę dalyvauti profesionalaus sportininko vedamoje fizinio ugdymo pamokoje. Pamokos metu žinomas krepšininkas Renaldas Seibutis akcentavo fizinio aktyvumo svarbą, demonstravo ir kartu atliko apšilimo pratimus su kamuoliu, suorganizavo smagius estafečių žaidimus. 

Taip pat mūsų mokiniai mokėsi krepšinio paslapčių ir iš ,,Palangos Kuršių“ krepšininko, buvusio Šventosios pagrindinės mokyklos mokinio - Manto Litvino. Jaunasis krepšininkas vedė fizinio ugdymo pamoką 6-7 klasių moksleiviams. Krepšinio žaidime labai svarbūs veiksmai su kamuoliu: perdavimas, gaudymas, varymas, metimas į krepšį. Mokiniai netradicinių fizinio ugdymo pamokų metu galėjo pasimokyti šių krepšinio subtilybių iš profesionalių krepšinio žaidėjų ir užduoti jiems rūpimus klausimus.

Tikime, jog tiek Renaldas Seibutis, tiek Mantas Litvinas ne tik įkvėpė mokinius tobulinti krepšinio technikos veiksmus, bet taipogi paskatino juos būti fiziškai aktyviais, pabrėžė fizinio ugdymo pamokų svarbą ir, žinoma, padovanojo puikią nuotaiką. Dėkojame sportininkams!