Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

TARPTAUTINIS KNYGŲ SKIRTUKŲ MAINŲ PROJEKTAS

Šiais metais Šventosios pagrindinės mokyklos biblioteka su 1 – 4 klasių mokiniais ir jų mokytojomis įsitraukė  į Tarptautinį knygų skirtukų mainų projektą. Šis projektas apima mokyklas iš įvairių pasaulio šalių, mokiniai iš bet kurios pasaulio vietos siunčia vieni kitiems knygų skirtukus, rašo laiškus, pristatydami save, savo mokyklą bei savo šalį.

1 – 4  klasių mokiniai su džiaugsmu kūrė savo rankų darbo knygų skirtukus. Juos dekoravo įvairiausiais simboliais, užrašė linkėjimus lietuvių kalba. Šventosios pagrindinės mokyklos pradinukų  pagaminti skirtukai ir laiškas, kuriame pristatomas gimtasis miestas bei mokykla, iškeliavo į Kroatiją. Visai neseniai mokykla sulaukė skirtukų ir laišką iš savo partnerių. Kiekvieną knygos skirtuką puošia įvairiausi piešiniai. Mainai pavyko! Smagu dalyvauti projekte, kuris skatina mokinių bendravimą, kūrybiškumą, dalijimąsi skaitymo malonumu. Mokyklos bibliotekoje šiuo metu veikia Kroatijos mokinių kurtų knygų skirtukų paroda. Kviečiame aplankyti iki gruodžio 22 d. , prieš Kalėdas skirtukai iškeliaus į pradinukų rankas ir apsigyvens jų knygose.