Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Tarpmokyklinės 5-6 klasių ,,Kalėdinės” kvadrato varžybos

Gruodžio 3 d. Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko tarpmokyklinės 5-6 klasių draugiškos ,,Kalėdinės“ kvadrato varžybos, kurias inicijavo fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė. Į varžybas buvo pakviesti ir Palangos Baltijos pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai bei jų fizinio ugdymo mokytojai Laima Bloškienė ir Egidijus Kukta. 

Varžybose rungėsi 4 komandos. 5 klasių pogrupio mokiniai sudarė dvi komandas, o kitas dvi – 6 klasių pogrupio mokiniai. Abiejų mokyklų jaunieji sportininkai, išsiskaičiavę ,,pirmais - antrais“, pasidalino į dvi mišrias komandas. Aktyviai nusiteikę varžybas pradėjo penktokai ir po atkaklios kovos 1 vieta atiteko ,,antrųjų” komandos mokiniams. Garbingai ir negailėdami jėgų savo pogrupyje taip pat varžėsi ir šeštokai, tačiau šįkart sėkmė lydėjo ,,pirmosios” komandos narius.

Kurti geras emocijas ir puikią šventinę nuotaiką padėjo ne tik energingi ir veržlūs varžybų dalyviai, bet ir Šventosios pagrindinės mokyklos šokėjai, kurie pertraukėlės metu atliko nuotaikingą šokį ,,Vienintelis toks“. Renginio pabaigoje visi kvadrato žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Džiugu, jog šio sportinio renginio metu atsiskleidė visų dalyvių draugiškumas ir bendrystė, o tai juk pati geriausia kalėdinė dovana mums visiems.

 

Eglė Venslauskienė