Judumo savaitė prasidėjo šventine sporto diena

Rugsėjo 16-oji mūsų mokykloje pati judriausia diena mokslo metuose – Sporto diena. Ir nors rudeninis lietus organizatoriams neleido vykdyti šventės po atviru dangumi, tačiau, laimė, jog erdvioje mokyklos sporto salėje vietos užteko visiems sporto gerbėjams ir žiūrovams. Renginio organizatorė, fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė, skelbdama šventės pradžią, akcentavo, jog rungčių metu svarbus ne tik visų dalyvių aktyvumas, drąsa, vikrumas ar atkaklumas, ne ką mažiau svarbi ir komandų draugystė bei pasitikėjimas. 

Sporto dienos metu tikrai netrūko įvairios fizinės veiklos ir smagių rungčių, kuriose varžėsi 5-10 kl. sportiškiausi atstovai ir net klasių auklėtojai, lydimi žiūrovų plojimų bei palaikymo šūksnių. Moksleiviai šventę pradėjo smagia šokio judesių mankšta, o paskui rungėsi sportinėse estafetėse. Šį kartą džiaugsmingą pergalę estafetėse iškovojo vyriausieji - 8 kl. mokiniai, 7 kl. didžiavosi 2-ąją vieta, o penktokai užėmė 3-ąją vietą. Kiek vėliau visi krepšinio aistruoliai įnirtingai grūmėsi dėl ,,taikliausios rankos” titulo, kurį pelnė 7 kl. mokiniai (E. Šauklys, T. Kulvietis ir A. Arlauskas), antrąją vietą iškovojo 10 kl. komanda (D. Leščauskas, T. Jašinskas, J. Jarulis), trečiosios vietos nugalėtojais iškilmingai paskelbti 8 kl. auklėtiniai (T. Ibatulinas, J. Lekavičius, A. Ruokis). 

Sporto dienos tikslas pasiektas – moksleiviai ne tik susibūrė bendrai sportinei veiklai, bet, siekdami pergalės, stiprino ir klasės tarpusavio santykius, ugdėsi pagarbą, pasitikėjimą visais komandos nariais. Džiugu, jog aktyviai pasportavę ir linksmai praleidę pusdienį moksleiviai įsitikino, jog sportas - tai neabejotinai geros nuotaikos, o svarbiausia - geros savijautos garantas!