Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Profesinio orientavimo ir kultūrinė – pažintinė diena Klaipėdoje

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras vykdo projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, pagal kurį  š. m. gegužės 12 d. 7; 9 ir 10 klasių mokiniai turėjo netradicinę profesinio orientavimo ir kultūrinę – pažintinę dieną Klaipėdoje.  

Mokyklos mokiniams buvo suorganizuota ekskursija Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, Klaipėdos koncertų salėje, Klaipėdos technologijų mokymo centre, taip pat suteiktos nemokamos pavėžėjimo ir maitinimo paslaugos. Šios dienos tikslas – susipažinti su aukštosios mokyklos studijų programomis ir jų laboratorijomis, Klaipėdos koncerto salės darbuotojų profesijomis ir erdvėmis, profesinės mokyklos mokymo programomis, praktinio mokymo klasėmis. Mokiniai turėjo galimybę ir patys sudalyvauti (kaip žiūrovai) nacionaliniame siuvėjo profesinio meistriškumo konkurse.  

Tikimės, kad profesinio orientavimo diena prisidės prie naujų atradimų karjeros planavimo srityje. Dėkojame Lietuvos inovacijų profesinio rengimo asociacijai už kvietimą ir bendradarbiavimą.