Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Profesinis orientavimas Klaipėdos turizmo mokykloje

Š. m. gegužės 5 d. 9 – 10 klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos turizmo mokyklos Atvirų durų dienose. Mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę praktiškai išbandyti veiklas, kurias paruošė šios turizmo mokyklos ugdytiniai. Renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus mokymo programos mokiniai pasidalino savo patirtimi renginių organizavimo srityje. Mokiniai, besimokantys Sporto organizacijos veiklos mokymo programoje, supažindino mūsų mokinius su praktikos baze, pakvietė pasitikrinti žinias, naudojant „Kahoot“ programėlę, surengė ir smagias rankų lenkimo varžybas. Finansinių paslaugų mokymo programos mokiniai suorganizavo viktoriną apie finansinį raštingumą, o Sektorinio mokymo vadovė Reda papasakojo apie mokymosi galimybes Klaipėdos turizmo mokykloje.