„Tau – namelis, man – giesmelė“

Kaip ir kasmet pavasarį į gimtuosius kraštus sugrįžtančius paukštelius pasveikinti ir padovanoti jiems naujus namelius skuba ir mūsų mokyklos mokiniai. Beveik tris savaites, dalyvaudami akcijoje „Tau – namelis, man – giesmelė“, vaikai gamino mažiesiems giesmininkams įvairių dydžių ir formų inkilėlius – kas namie su tėveliais, o kas - mokykloje su technologijų mokytoju Linu Žulkumi. Šiemet pagamintas net 31 inkilas - kai kurie su palinkėjimais, taikos viltimi, kai kurie išmarginti ornamentais ar padabinti Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvomis. Šventosios girininkijoje galės įsikurti daug įvairių paukščių šeimų dėka šių mūsų mokyklos mokinių ir jų rūpestingų tėvelių, kurie padovanojo giesmininkams naujus namelius: Liepa Grigaitė 1 kl., Karilė Grigalauskytė 1 kl., Gražvydas Ruokis 2 kl., Luka Danilevičiūtė 3 kl., Eva Mažonaitė 3 kl., Skaistė Vaitkūnaitė 3 kl., Patricija Panovaitė 3 kl., Goda Stackytė 3 kl., Gabija Japertaitė  3 kl., Jokūbas Japertas 3 kl., Karolina Eberling 3 kl., Jonas Eberling 3 kl., Kevinas Vygantas 3 kl., Saimonas Vygantas 3 kl., Urtė Veclovaitė 3 kl. (2 vnt.), Banga Bradūnaitė 3 kl., Justas Vaitkūnas 6 kl., Kamilė Ruokytė 6 kl. (2 vnt.), Nojus  Gurniks 7 kl.,  Andrius Ruokis 7 kl. (2 vnt.), Skirmantė Galdikaitė 8 kl., Adomas Japertas 8 kl.

Šaunuoliai! Didžiulė padėka! Paukščiai jums taip pat tikrai padėkos!