Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mokinių tarybos kelionė į Vilnių

Kovo 31 dieną mes, Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos Mokinių tarybos nariai, išvykome į Vilnių. Nors mūsų kelionė ir prasidėjo labai anksti ryte, tačiau ekskursijos dalyvių energija ir gera nuotaika išliko iki pat kelionės pabaigos. Tiesa, kai kurie iš mūsų buvo mieguisti ir norėjo dar pamiegoti autobuse, bet aktyvieji, kurie trykšte tryško energija ir entuziazmu, snausti niekam neleido. Vilniuje dalyvavome ekskursijoje po Lietuvos Respublikos Seimą ir aplankėme ,,Litexpo” parodų rūmus.

O dabar papasakosime viską nuo pat pradžių - 10:30 atvykome ten, kur priimami svarbiausi Lietuvos įstatymai - į LR Seimą. Didingi rūmai supo mus iš trijų pusių, o šalia - milžiniškas viešbutis. Tik įvažiavę į Seimo teritoriją, pastebėjome daugybę apsaugos darbuotojų. Visur tvarkinga, švaru ir viskas suplanuota minučių tikslumu. Mus, išlipusius iš autobuso, iškart pasitiko kanceliarijos darbuotoja ir nuvedė prie patikros punkto, kur mus nuskenavo metalo detektoriais ir atsakingai patikrino tapatybes. Ekskursijos gidė parodė daug žymių LR Seimo vietų - ,,Karštąjį” tašką, kur interviu tuo metu davė buvęs Lietuvos ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, 2-uosius ir 1-uosius Seimo rūmus, pastaruosiuose mums buvo leista ir pabūti pačioje svarbiausioje - Seimo pirmininko - vietoje. Koridoriuose susitikome kelis įžymius seimo narius, taip pat ir valgykloje, kur skaniai pavalgėme pietus.

Išvažiavę iš Seimo rūmų atvykome į ,,Litexpo”, kur galėjome susipažinti su mums įdomiomis mokslo sritimis bei aukštosiomis mokyklomis. Išvykos pabaigoje, kaip ir įprasta, sustojome prekybos centre ,,Mega” pavalgyti ir apsipirkti. Kelionės namo metu mes vis dar buvome aktyvūs ir nepavargę, tad smagiai dainavome ir žaidėme kortomis. Bet kai saulė pradėjo slėptis už kalvų ir kalvelių, mūsų energija taip pat pamažu geso...  Galiausiai priėjome išvadą, jog taip anksti keltis tikrai buvo verta, nes ši kelionė buvo ir smagi, ir atvėrė akis, kaip iš tikrųjų dirba mūsų valdžia.

Faustina Eglynaitė ir Joris Lekavičius