Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

„Šok į tėvų klumpes“

         Kasmet Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną mokinių tėvų darbovietėse pavadinimu „Šok į tėvų klumpes“. Šiemet mūsų mokykla noriai prisijungė prie šios iniciatyvos nuotoliniu būdu. Gegužės mėnesį mokyklos profesijos konsultantė Jolanta, bendradarbiaudama su mokyklos pradinių klasių mokytojais ir klasių vadovais, organizavo II-IV ir X klasių profesijų pažinimo protmūšius.

         Vyresnių klasių mokiniai taip pat dalyvavo profesinių ir aukštųjų mokyklų mokymo programų pristatymo nuotolinėse pamokose, o pradinukai turėjo galimybę sudalyvauti profesijų proto kovose bei kūrė vaizdo reportažus, ir taip originaliai, per asmeninę tėvų patirtį, supažindino klasės draugus su savo tėvelių profesijomis – dailininko, gintaro apdirbimo meistro, sekretoriaus. Vėliau edukacija persikėlė į mokyklos koridorių – ten buvo išeksponuoti Sauliaus mamytės kūrybiniai darbai, kuriems pradinukai turėjo sugalvoti pavadinimus.

         Akcija „Šok į tėvų klumpes“ - puiki galimybė plėtoti karjeros kompetencijas: savęs pažinimo, karjeros galimybių pažinimo, karjeros planavimo ir įgyvendinimo srityse.