Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Išvyka į Vinetu kaimą

       Gegužės 31 d. pirmokai ir antrokai su savo mokytojomis R. Birškuviene ir M. Petrauskiene vyko į autentišką Šiaurės Amerikos indėnų stovyklavietę - Vinetu kaimą. Visus maloniai pasitiko indėnų vadas Bėgantis Jautis, kuris išmokė indėniškai pasisveikinti ir supažindino su indėnų kultūra, tikėjimu bei papročiais. Vaikai, susigalvoję indėnišką vardą, pabuvojo tradicinėje indėnų palapinėje Tipis, kur žaidė smagius indėnų žaidimus, klausėsi įdomių istorijų apie indėnų gyvenimą. Mokiniai savo jėgas išbandė dalyvaudami šaudymo iš lanko, indėniškos spjaudyklės ir kitų ginklų turnyruose. Taip pat įveikė sudėtingą kliūčių ruožą ir vaikščiojo mistinių galių turinčiu energetiniu indėnų labirintu, kur galėjo prisiminti savo slaptas svajones, norus ir tikėtis, kad jie išsipildys.

        Vaikai susipažino ir su indėnų muziejaus ekspozicija bei pasidžiaugė stovyklavietėje gyvenančiomis ožkomis, kalakutais, triušiukais.

         Viešnagė pas indėnus buvo turininga ir labai smagi. Patirti įspūdžiai išliks ilgam!

 

Antrokų mokytoja M. Petrauskienė