Mūsų pažangiausių moksleivių vasaros atostogos ,,Virvytės“ stovykloje

         Vasaros pabaigoje, kuomet mokslo darbai ir atsiskaitymai jau užmaršty, gerai ir labai gerai besimokantys Šventosios mokyklos 4-10 kl. moksleiviai vasarojo vaikų vasaros sporto bei poilsio stovykloje, įsikūrusioje vaizdingame Ventos regioniniame parke ant Virvytės upės kranto (Mažeikių r.).

         ,,Šioje stovykloje praleistas laikas – vienas geriausių mano gyvenime. Ten patyriau daug nuotykių ir susiradau naujų draugų. Šilti vasaros vakarai, slapti vakarėliai su naujais bičiuliais – argi gali būti geriau? Pamenu, kaip pirmą stovyklos dieną vyko krikštynų, po kurių visi naujokai, tarp kurių ir aš, grįžome šlaput šlaputėliai, bet vis tiek laimingi. Rytai prasidėdavo anksti, lekiant pasimankštinti, pabėgioti ir pasportuoti, o pasibaigdavo saulei seniai perkopus horizontą, skambant muzikos garsams prie liepsnojančio laužo ar smagiai dūkstant diskotekoje. Kiekviena ten praleista diena – tikras siurprizas, nes niekada nežinai, koks tądien bus renginys. Stovykloje man teko plaukti ir baidarėmis, o jau juoko buvo - iki ašarų“, - smagiais vasaros įspūdžiais dalinasi aštuntokė Faustina Eglynaitė.

         Ketvirtokei Elzei Mockutei labiausiai patiko tai, jog ,,Virvytės“ stovykloje buvo daug veiklos ir užsiėmimų: ,,Man buvo labai linksma, kai su draugėmis kopėme lynu, plaukėme baidarėmis ir šaudėme iš lankų. Taip pat daug maudėmės upėje, buvome net pirtyje ir kubile“, - pasakoja jaunoji stovyklautoja. Sesei pritaria ir Urtei Mockutė: ,,Ši stovykla buvo nuostabi, o ir vadovai visi labai linksmi, draugiški, mandagūs ir sportiški. Čia aš išmokau daug naujų žaidimų ir susiradau naujų draugų“.

         Iš šios vasaros stovyklos visi mūsų mokyklos mokiniai grįžo labai laimingi, fiziškai sutvirtėję, įgiję naujos patirties. Faustinos Eglynaitės teigimu: ,,Ši stovykla buvo pats geriausias vasaros užbaigimas“. Deja, paskutinę stovyklos dieną ne vienam teko nubraukti ašarą, atsisveikinant su naujais bičiuliais, paliekant tai, kas tapo taip artima ir sava. Nors moksleivių vasaros laikas ten pralėkė akimirksniu, tačiau įspūdžiai ir prisiminimai neišdils dar ilgai ilgai...