69 laidos dešimtokų išleistuvės

         Birželio 18 dieną išlydėjome dešimtokus. Nuoširdžius žodžius ir atminimo dovanėles mūsų mokyklos abiturientams įteikė klasės vadovė Rima Valantinaitė, pirmoji mokytoja Silva Sendrauskienė, mokyklos direktorė Valda Šarkienė. Padėkos žodį mokyklos mokytojams ir visam personalui tarė tėvų atstovė Olga Dejienė. Atsidėkodami už rūpestį ir kantrybę dešimtokai visus mokytojus apkabino padėkomis bei rožių žiedais. Skambant padrąsinančioms fanfaroms abiturientams buvo įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai, padėkos raštai ir diplomai.

         Tai buvo išskirtinė 69-oji abiturientų laida. Išskirtinė tuo, kad visus tuos dešimt mokykloje praleistų metų juos lydėjo pasaka apie Snieguolę ir septynis nykštukus. Pasaka, kurios turinį kūrė viena mergaitė ir septyni berniukai. Tačiau visos pasakos turi pabaigą. Snieguolė ir septyni nykštukai užaugo ir užvertė paskutinį savo istorijos mūsų mokykloje puslapį. Dabar kiekvienas kurs savo asmeninio gyvenimo pasaką. Tad nuoširdžiai linkime, kad jūsų gyvenimo knyga pildytųsi vien sėkmės istorijomis su laiminga pabaiga. Eikite, kurkite, ieškokite ir siekite tik paties geriausio!