Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Tarptautinės kvadrato varžybos

Gruodžio 1-ąją Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko draugiškos ,,Kalėdinės” kvadrato varžybos, kurias organizavo fizinio ugdymo mokytoja E. Venslauskienė. Šiame turnyre rungėsi 5-6 klasių mišrios (berniukų ir mergaičių) jaunųjų sportininkų komandos iš Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos, kaimyninės Latvijos Rucavos pagrindinės mokyklos bei  Šventosios pagrindinės mokyklos.

Ne tik varžybų dalyviai, bet ir sirgaliai nekantriai laukė kvadrato rungtynių pradžios. Kalėdiškai pasipuošusios šokių kolektyvo „Eglija“ merginos dovanojo šventinį šokį ir paskelbė startą rungtynių pradžiai. Burtai lėmė, kad pirmieji savo jėgas sporto aikštelėje išbandė svečiai iš Rucavos, kurie žaidė su ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos sportininkais. Ištiksėjus pirmosioms varžybų minutėms, netrūko emocijų ir intriguojančios kovos, tačiau palangiškiai buvo aktyvesni ir rezultatu 2:0 įveikė Rucavą. Šūksniai ir emocijos dar labiau drebino sporto salę, kai antrajame susitikimų „rate“ į kovą stojo svečiai iš Palangos su Šventosios pagrindinės mokyklos komanda. Pirmojo kėlinio pradžia buvo daug žadanti rungtynių šeimininkams, tačiau iniciatyvą perėmė ,,Baltijos” komanda ir išplėšė pergalę. Paskutiniajame susitikime varžėsi svečiai iš Latvijos su Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniais. Abi komandos įnirtingai siekė pergalės, tačiau šį kartą fortūna šypsojosi šeimininkams ir Šventosios pagrindinės mokyklos sportininkai iškovojo garbingą II-ąją vietą. III - ioji vieta atiteko Rucavai, na o I – osios vietos nugalėtojais tapo Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos mokiniai.

,,Kalėdines” kvadrato varžybas vainikavo šventiniai komandų apdovanojimai. Visi dalyviai puikavosi iškovotais medaliais ir džiaugsmingai dalinosi kvadrato rungtynių įspūdžiais.