Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Karjeros diena Kaune

„Veik taip, tarsi viskas priklausytų nuo Tavęs, tikėk taip, tarsi viskas priklausytų nuo Dievo“

                                                                                      Šv. Ignacas Lojola

Ankstų lapkričio 29 d. rytą aštuntos klasės mokiniai išvyko į Karjeros dieną Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje. Šv. Ignaco Lojolos kolegija – dinamiška ir moderni aukštoji mokykla, siekianti studijų, mokslo ir verslo sinergijos. Mūsų mokiniai turėjo galimybę aplankyti modernią kolegijos praktinę bazę, kurioje vykdoma vienintelė Lietuvoje biomedicinos mokslų srities ortopedijos technologo studijų programa. Kolegijos studentai mūsų mokyklos mokiniams praktiškai pristatė grožio terapijos paslaugas. Skubios medicinos pagalbos studijų programos studentai demonstravo, kaip suteikti pirmą pagalbą užspringusiems žmonėms, pasidalino žiniomis apie pirmąją pagalbą. Kulinarinio meno studijų programos praktikos bazėje įrengta pažangiausia virtuvės įranga, tad apsilankymo metu mokiniams pavyko pamatyti šokolado dekoracijos gaminimo kūrybinį procesą. Mokinius maloniai nustebino žinia, kad kolegijos lektoriai ne tik praktikai dirbantys Lietuvos įmonėse, bet daugelis dėstytojų atvykę ir iš Prancūzijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, JAV, o kolegijos studentai nuolatos stažuojasi užsienyje.

Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Bendrųjų reikalų vadovė Birutė Rakauskienė trumpai pristatė likusias kolegijos vykdomas studijų programas: socialinio darbo, sielovadinės rūpybos, svetingumo vadybos, įvaizdžio dizaino. Po studijų programų pristatymų kolegija padovanojo ekskursiją su gidu Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. Ekskursijos metu mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti ir istorijos žinias, sudalyvaudami interaktyviame žaidime. Po ekskursijos mokiniai sugrįžo į kolegiją, kurioje studentai mokinius pasitiko su karšta arbata ir tik iškeptais kibinais.

Mokiniai dėkoja:

•                Palangos miesto savivaldybei ir mokyklos administracijai už skirtas lėšas transporto nuomos paslaugai įsigyti;

•                Šv. Ignaco Lojolos kolegijai už ekskursiją Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune, suteiktas grožio paslaugas, paskaitas bei šiltą ir svetingą priėmimą;

•                Karjeros ugdymo mokytojai ir klasės vadovei už suorganizuotą Karjeros dieną Kaune.

 

Informacija:

www.loyola.lt

YouTube: Lojolos kolegija

 

https://istorineprezidentura.lt/