Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Sporto diena ,,Po atviru dangumi“

Spalio 13-oji Šventosios pagrindinėje mokykloje paskelbta netradicinio ugdymo diena, kuri buvo skirta moksleivių fizinio aktyvumo ir judrumo skatinimui. Penktadienį mokyklos auklėtiniai uniformas noriai iškeitė į sportinę aprangą ir visą pusdienį varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse bei estafetėse.

Pirmiausia, 6-8 klasių mokiniai dalyvavo sporto salėje vykusiose krepšinio varžybose 3x3. Sporto dieną pradėjo šie mūsų mokyklos 7-8 kl. auklėtiniai: 1-ajai komandai atstovavo: Tomas Kulvietis, Lukas Kikilas, Kasparas Jucys (laimėjo 1-oji komanda rezultatu 13:9); 2-ojoje komandoje žaidė: Eimantas Šauklys, Domantas Žvinklis, Domantas Barkauskas. Krepšinio taisykles puikiai išmano ne tik berniukai, bet ir mergaitės, kurios nė kiek nenusileido bendraklasiams ir taip pat įnirtingai rungėsi po krepšinio lanku. 1-asis merginų trejetas (7-8 kl. merg.): Aivilė Dejutė, Viltė Stackytė, Gabrielė Kiudulaitė (laimėjo 1-oji komanda rezultatu 6:0). 2-ąją komandą sudarė: Adrijana Ibatulinaitė, Rūta Šauklytė, Eglė Pavarotnikaitė. Žiūrovų stebimas krepšinio 3x3 varžybas užbaigė šeštokai. 1-oji komanda: Emilis Maciulevičius, Dainius Mielovas, Gintaras Liutikas (laimėjo 1-oji komanda rezultatu 3:2). 2-ojoje komandoje žaidė: Ignas Jašinskas, Gerdas Valavičius, Eimantas Kukėnas.

Po krepšinio varžybų moksleiviai būriavosi mokyklos stadione, kur buvo organizuotas estafetinis bėgimas 5-6 kl. mokiniams. 5 klasės mokiniai buvo suskirstyti į 2 komandas po 5 mokinius. 1-oji komanda (Banga Bradūnaitė, Saimonas Vygantas, Luka Danilevičiūtė, Paulita Skirpstaitė, Agnė Pukštytė) tapo estafetinio bėgimo nugalėtojais. 2-ajai komandai atstovavo: Domas Šiburskis, Skaistė Vaitekūnaitė, Karolina Eberling, Patricija Panovaitė, Jonas Eberling. Komandų dalyviai išsirikiavo vienas nuo kito 50 m atstumu viename bėgimo takelyje. Po signalo pirmasis startavęs komandos narys turėjo perduoti estafetę (lazdelę) kitam komandos draugui, laukiančiam už 50 m - taip visi komandos nariai stengėsi kuo greičiau įveikti 250 m ilgio bėgimo trasą. 6 klasės mokiniai taip pat dalyvavo estafetiniame bėgime ir buvo suskirstyti į 2 komandas po 6 mokinius. 1-oji komanda (Emilis Maciulevičius, Amelija Daunytė, Gintaras Liutikas, Eimantas Kukėnas, Austėja Janeikaitė, Eglė Žymantaitė) šį kartą nugalėjo varžydamiesi su priešininkų komandos nariais: Ieva Eglynaite, Gabrielė Pociūte, Aušrine Pocevičiūte, Domu Tamošausku, Ignu Jašinsku ir Gerdu Valavičiumi.

Sporto diena tęsiama trikovės rungtyse (bėgimas 20 m ir 50 m, šuolis į tolį). Trikovės rungtyse nugalėjo šie penktokai: Jonas Eberling tapo 1-osios vietos nugalėtoju, Saimonas Vygantas džiaugėsi 2-ąja vieta, Domas Šiburkis - 3-ąja vieta; 5 kl. mergaitės: Skaistė Vaitkūnaitė – 1-oji vieta, Banga Bradūnaitė – 2-oji vieta, Luka Danilevičiūtė – 3-oji vieta; 6 kl. mergaitės: Margarita Puskunigytė – 1-oji vieta, Amelija Daunytė – 2-oji vieta, Gabrielė Pociūtė – 3-oji vieta ir 8 kl. mokiniai: Eimantas Šauklys džiaugėsi 1-ąja vieta, Tomas Kulvietis – 2-ąja vieta, o Lukas Kikilas apdovanotas garbinga 3-iąja vieta.

Sporto diena ,,Po atviru dangumi” užbaigiama mišriomis 5-8 kl. moksleivių estafetėmis. Džiugu, jog mokiniai entuziastingai dalyvavo įvairiose estafetėse: kamuoliuko pernešime, bulvių „sodinime“, grindų riedulio slalome, kamuolio nešime su lazdomis ir dar daugelyje kitų smagių rungčių. Šį gražų sporto renginį vainikavo apdovanojimai - medaliai ir sveikinimai įteikti patiems sportiškiausiems mūsų mokyklos ugdytiniams.