Konkurso – parodos „Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!” nugalėtojai

         Baigėsi tarpmokyklinis konkursas - paroda "Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!”, kuriam savo kūrybinius darbelius pristatė Palangos pradinės, Baltijos ir Šventosios pagrindinių mokyklų bei V. Jurgučio progimnazijos pradinių klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai. Džiugu, kad šis sumanymas kasmet sulaukia didelio susidomėjimo ir jau tapo šeimų „Gintarinėmis Kalėdomis“, nes darbelius kuria ir vaikai, ir tėveliai, ir seneliai...

         Prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 29 d., kūrybinius darbelius, neatskleidžiant tapatybės, virtualioje erdvėje vertino ir nugalėtojus išrinko autoritetinga komisija: dailininkė - grafikė Gražina Oškinytė Eimanavičienė, Palangos kurorto muziejaus vadovė Virginija Paluckienė ir tautodailininkai Albertas Bukauskas, Jolanta ir Tomas Liutikai.

         Visi parodos – konkurso „Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!“ nugalėtojai bus apdovanoti medaliais ir diplomais bei dalyvaus edukacinėje pamokoje „Tradicinis gintaro apdirbimas“ (po karantino; data bus patikslinta).

         Gintaro apdirbimo pamoka taip pat dovanojama Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 3 a klasei (gausiausiai dalyvavę) ir Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos 1 klasei.

 

 

PRISTATOME NUGALĖTOJUS:

 

Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos I vietos nugalėtojas (-a):

už kalėdinį žaisliuką – Urtė Čebatoriūtė, 2 a kl.;

už kalėdinį atviruką – Kornelijus Kazlauskas, 3 a kl.

 

Palangos Šventosios pagrindinė mokyklos I vietos nugalėtojas (-a):

 

už kalėdinį žaisliuką – Saulius Martišius 2 kl. ;

 

 

už kalėdinį atviruką – Jokūbas Japertas 2 kl..

 

Palangos pradinės mokyklos I vietos nugalėtojas (-a):

 

už kalėdinį žaisliuką- Oskaras Koržinskas 2 kl.;

 

už kalėdinį atviruką – Ugnė Vaitelytė 2 kl..

 

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos I vietos nugalėtojas (-a):

 

už kalėdinį žaisliuką – Margarita Daukantaitė 1 kl.;

 

už kalėdinį atviruką – Izabelė Liaušaitė 1 kl..

___________________

 

KŪRYBINIŲ DARBŲ VERTINIMO KOMISIJOS NARIAI SKIRIA PAPILDOMUS SIMPATIJOS PRIZUS

Komisijos pirmininkė, dailininkė – grafikė Gražina Oškinytė Eimanavičienė:

1. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 2 kl. mokinei Gabijai Grušniūtei;

2. Palangos pradinės mokyklos 2 kl. mokinei Viltei Piepaliūtei;

3. Palangos pradinės mokyklos2 kl. mokiniui Domarkui Laškovui.

 

Komisijos narė, Palangos kurorto muziejaus vadovė Virginija Paluckienė - Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 3 a kl. mokiniams:

1. Gabijai Paulauskaitei;

2. Sofya Strelchuk;

3. Amelie Grigas;

4. Melitai Viršilaitei;

 

Komisijos narys, tautodailininkas Albertas Bukauskas - Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniui 3 kl. mokiniui Gintarui Liutikui.

 

Tautodailininkai Jolanta ir Tomas Liutikai:

1. Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 3 c klasei.

1. Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 1 kl. mokiniui Benediktui Sabaliauskui;

2. Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 4 c klasei.

3. Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos 2 klasei.

4. Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos 2 kl. mokinei Skaistei Vaitkūnaitei.

5. Palangos pradinės mokyklos 2 „ Šaltinio“ kl. mokinei Silvijai Šiukštaitei;

6. Palangos pradinės mokyklos 1 „Saulės“ klasei.

7. Palangos pradinės mokyklos 2 „Šaltinio“ kl. mokinei Viltei Piepaliūtei.