Mūsų aštuntokai dalyvavo televizijos projekte ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai 2020“

         Dalyvavimas populiariame LRT televizijos nacionaliniame projekte ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ tampa gražia aštuntos klasės moksleivių tradicija. Antrus metus iš eilės gabiausių Lietuvos vaikų viktorinoje dalyvauja ir mūsų mokyklos aštuntokė F. Eglynaitė.

         Ankstyvą rugsėjo 23 d. rytą Faustiną lydėti išsiruošė visa aštuntokų palaikymo komanda kartu su auklėtoja I. Griškėniene. Kruopščiai iš anksto paruošti margaspalviai plakatai ir palaikymo šūksniai Faustiną lydėjo nuo pat mokyklos kiemo, mokykliniam autobusiukui išriedėjus į Lietuvos sostinę. Tiesa, Vilniuje aštuntokų laukė ne vien filmavimasis televizijos laidoje, bet ir smagi kultūrinė-pažintinė klasės ekskursija. Išvykos metu aplankytas ir Sereikiškių parke esantis Bernardinų sodas, ir šiuolaikinio meno muziejus ,,MO“, ir rudeniškomis spalvomis nusidažęs senamiestis.

         Nors sostinėje ir būta linksmų nuotykių, važiuojant viešuoju transportu, laimei, į pagrindinį kelionės tikslą – filmavimą - suspėta laiku. Apsauginės kaukės ir daugiau nei dvi valandas trukęs filmavimas nė vienam nesugadino pakilios nuotaikos, o Faustina sėkmingai atstovavo mūsų mokyklai. Kelionės dalyviai prasitarė, jog ne vien jie didžiavosi Faustina, kurios pastangų ir atkaklaus darbo dėka visi įgijo neįkainojamos patirties, dalyvaudami šioje nepamirštamoje integruotoje pamokoje, bet net ir šios viktorinos vedėjas R. Petrauskas negailėjo šiltų žodžių mūsų mokyklos ugdytinei.

         Kad ir kokia nuostabi buvo kelionė, kad ir kiek teigiamų emocijų, jaudulio patirta tądien, tačiau viskam ateina pabaiga... Televizijos žvaigždutės vėlų trečiadienio vakarą saugiai pasiekė namus. O mes tikimės, jog Faustina dar ne kartą garsins mūsų mokyklos garbę įvairiuose projektuose bei konkursuose.